ROGER C. CUNNINGHAM, LL.M.

Advokát (CZ) / Rechtsanwalt (DE) / Attorney at Law (DE, CZ)

O nás

Kdo jsme

rcc je malá advokátní kancelář v Praze s velkými ambicemi. K zajištění dostatečných personálních kapacit máme neustále k dispozici naše spolupracující partnery, ať se jedná o spolupracovníky zde v České republice, nebo advokátní kanceláře v Německu či Rakousku. Na základě oprávnění rcc vykonávat advokacii jak v Německu, tak v České republice, zastupuje rcc své mandanty před soudy obou těchto zemí a poskytuje právní poradenství v českém i německém právu. rcc je alternativou ke středně velkým advokátním kancelářím v Praze, ale i Čechách, jelikož poskytuje nadstandardní právní služby za konkurenceschopné ceny.

Náš přístup

rcc Vám nechce poskytovat  podporu jako chodící encyklopedie, ale naopak střízlivě, flexibilně a pomocí praktického způsobu myšlení a rozhodování.

Náš cíl

Jak při právním poradenství, tak i v rámci právních sporů; spokojený/á  mandant/ka zůstává rcc věrný

Naše motto

OVER, FORK OVER!

rcc nebude zřejmě schopen Vám ihned vypočítat tzv. Cunninghamovu  rovnici, ale souzeno podle bájí, stálo jméno Cunningham vždy ku prospěchu, pomoci a ochraně jiných. Není ale žádnou bájí, že je během hry šachu možné prostřednictvím Cunninghamova taktického tahu s dovednou obranou  připravit dobrý útok.

Kontaktní formulář

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře níže.